Harlekýn
keramika, smetanová, krakelovaná glazura, černě malováno, Hubert Kovařík, rytá signatura HKo, 20. léta 20. století, výška 37,5 cm (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Harlekýn
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |